Párty stany a eventové vybavenie pre športové udalosti a preteky

Stany Mitko sú veľmi častým hosťom počas športových udalostí. Najčastejšie na ne narazíte počas extrémnych automobilových a cyklistických pretekov. Športové tímy si vyberajú nožnicové stany Premium. Organizátori pretekov preferujú veľké stany Ihlan. Na oddelenie servisných zón sa používajú reklamné plotové polia s bannermi. Nevyhnutným doplnkom sú aj reklamné vlajky a sedacie vaky.

Stany radu Premium našli široké uplatnenie v motoristických športoch. Vďaka zosilnenej konštrukcii sú odolnejšie voči premenlivým poveternostným podmienkam. Na servisovanie 2 áut odporúčame veľkosti 3x6 a 4x8 m. Stany Mitkotent sa používajú aj ako odpočinkové zóny pre pretekárov, miesta pre opravy techniky alebo body merania času. Vďaka digitálnej potlači je možné na stanoch umiestniť ľubovoľné reklamné oznámenie.

Stan Ihlan sa ideálne hodí pri organizovaní pretekov alebo ako miesto na briefing pred pretekmi. Môžu tiež tvoriť zdravotnícke zázemie pre záchranárov alebo poslúžiť ako poľné nemocnice.
Spolupráca MITKO a RMF 4racing v sezóne 2012.
Stany Ihlan sa osvedčili ako zázemie pre usporiadateľa pretekov, či ako stanica prvej pomoci. Ihlany vyrábame v priemere 10, alebo 12 m s možnosťou rozšírenia o ďalšie segmenty.

Odporúčané produkty

Octa Go

Octa Go

Stany základnej rady Octa GO disponujú pevným osemhranným profilom. Celý rám vrátane spojok vyrábame z hliníku, vďaka čomu je stan pevný, ľahký a nekoroduje. Táto základná rada je ideálna pre najžiadanejší rozmer stanu 3x3 m.
Octa Optima

Octa Optima

V tejto strednej rade stanov s osemhranným profilom vyrábame i najväčšie stany v rozmere 6x6m. Zároveň môžeme v rade Octa OPTIMA ponúknuť zvýšenie vstupu až na 230 cm.
Octa Pro

Octa Pro

Nožnicové stany Octa Pro poskytujú profesionálne zastrešenie, ktoré je najodolnejšie voči poveternostným podmienkam. Všetky spoje sú vyrobené z hliníka. Osemuholníkový hliníkový profil nohy s prierezom 50 mm sa postará o to, že Vás aj najväčšie stany dokonale ochránia pred dažďom i vetrom.
IHLAN STATIC

IHLAN STATIC

Stan Ihlan je určený pre náročných zákazníkov. Jeho hlavnými výhodami sú moderný vzhľad a veľká reklamná plocha. Opláštenie stanov Ihlan je zhotovené z vodotesnej polyesterovej textílie, odolnej voči oteru a oderu. Steny sa upevňujú ku streche pomocou zipsu. Stany môžu mať vďaka sublimačnej potlači ľubovoľnú grafiku.
Vlajky

Vlajky

Najobľúbenejší reklamný doplnok dostupný v mnohých tvaroch a veľkostiach. Vyberať môžete tiež zo širokej ponuky kotvenia vlajok - klincami, základňou s rotátorom, textilnými závažiami atď.
Sedacie vaky

Sedacie vaky

Pohodlné posedenie je jedným zo základov každej úspešnej akcie. Sedacie vaky môžete využiť ako pohodlný doplnok prezentačného stanu, ako vybavenie odpočinkovej zóny, festivalového baru pod. Sedacie vaky v menšom "detskom" prevedení našli svoje uplatnenie v školách, škôlkach a rekreačných strediskách.
Prezentačně steny

Prezentačně steny

Prezentačná stena je efektívnym reklamným nástrojom, ktorý je charakteristický svojou spoľahlivosťou, jednoduchou obsluhou a mobilitou. Zloženie prezentačnej steny zaberie len pár minút a celý systém sa bez problémov zmestí do kufra auta. Prezentačné steny sa osvedčili na rôznych promo akciách, veľtrhoch, konferenciách, ale aj športových podujatiach.
PVC BANNERY

PVC BANNERY

PVC bannery predstavujú jednoduchú a osvedčenú formu prezentácie Vašej značky. V porovnaní s ostatnými výrobkami v našej ponuke ide o najekonomickejší reklamný nosič.

Odporúčané Príslušenstvo

Stojan na dávkovač
Namontujte stojan na nohu stanu a položte naň akýkoľvek dezinfekčný prostriedok na ruky.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač pripevnený na nohe stanu vám umožňuje dezinfikovať ruky bezdotykovo.
GRYTO podstavec
Okrúhly plastový podstavec k naplneniu pieskom, priemer 60 cm. Podstavec je určený k slnečníkom Toledo.
SVARTO podstavec
Štvordielny plastový podstavec k naplneniu pieskom, rozmer setu 99x99 cm. Podstavec je určený k slnečníkom Grenada a Valencia.
Príslušenstvo – závesný organizér
Organizér uchytený ku konštrukcii stanu. Praktické priehradky. Vrecká na suchý zips. Po zložení zaberá organizér málo miesta.
Bezdrôtové LED osvetlenie
Vodotesné prenosné osvetlenie (krytie IP68), uchytenie pomocou suchého zipsu, max. doba použitia 77 hod (na najnižší výkonový stupeň). Funkcie: 3 stupne výkonu, záblesky, powerbanka na nabíjanie mobilu a pod. Batéria 10400mAh, čas potrebný na plné nabitie je 8 hod.
Pieskové záťaže
S hmotnosťou 16 kg je pripojená zvisle k nohe stanu na suchý zips.
LED osvetlenie
Dostupné s 1, 2 A 4 lampami. Biele osvetlenie. El. kábel o dĺžke 5 m.
Odkvap
Uchytenie medzi volánmi stanu umožňuje odtok vody a zabraňuje jej hromadeniu pod stanom.
Držiak vlajok
Montážna sada s úchytom, ktorá umožňuje pripojiť stožiar vlajky k nohe stanu.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač pripevnený na nohe stanu vám umožňuje dezinfikovať ruky bezdotykovo.
GRYTO podstavec
Okrúhly plastový podstavec k naplneniu pieskom, priemer 60 cm. Podstavec je určený k slnečníkom Toledo.
SVARTO podstavec
Štvordielny plastový podstavec k naplneniu pieskom, rozmer setu 99x99 cm. Podstavec je určený k slnečníkom Grenada a Valencia.
Príslušenstvo – závesný organizér
Organizér uchytený ku konštrukcii stanu. Praktické priehradky. Vrecká na suchý zips. Po zložení zaberá organizér málo miesta.

Hodnotenia

Bez vybavenia od dodávateľa MITKO si našu tímovú prezentáciu dokážem predstaviť už len veľmi ťažko. Na prezentačné výrobky sa potrebujeme spoľahnúť v akomkoľvek teréne aj počasí, čo výrobky firmy MITKO bezo zvyšku spĺňajú.

- Rafal Pluciennik, RMF 4RACING Team
Jako organizator zawodów sportowych serdecznie polecam produkty Mitko, oraz współpracę z tą firmą. Profesjonalna obsługa klienta oraz jakość produktów spowodowały, że nawet nie biorę pod uwagę innych firm produkujących eventowe nośniki reklamowe. Poza tym, produkty Mitko sprawdzają się również jako baza do budowy miasteczek sportowych podczas innych imprez, jako schronienie dla zawodników i ekip.

- Wiktor Zemanek, Manager Beskidia Downhill
Namiotów Mitko używamy podczas wszystkich organizowanych przez nas eventów. W ekspresowym tempie każdy pracownik poradzi sobie z ich rozłożeniem, a co najważniejsze twórcy pomyśleli o takich udogodnieniach jak możliwość zawieszenia oświetlenia czy sprężyna napinająca dach. Wykorzystywane przez nas namioty niejednokrotnie testowaliśmy w bardzo trudnych warunkach i trwała konstrukcja przetrwała wszystko (dosłownie)!

- Szymon Syrzistie, Manager Joy Ride
Chciałabym podziękować Państwu - jako firmie, za wykazaną elastyczność. Zapewniam, że będę polecać Państwa firmę jako rzetelnego partnera biznesowego. W przypadku kolejnego zapotrzebowania na materiały reklamowe - na pewno będziecie Państwo firmą, z którą będę chciała współpracować.

- Anna Buczyńska, Marketing Manager, Zipp Skutery Sp. z o.o.