Plotové polia sa ideálne hodia na vyznačenie či oddelenie daného priestoru. Digitálne potlačené bannery dodávajú plotovým poliam reklamnú funkciu. Produkt ocenia športové tímy na vyznačenie servisnej zóny, zóny usporiadateľov, na vyznačenie miest obzvlášť atraktívnych pre účastníkov akcie a pod. Moduly s dĺžkou 200 cm je možné spájať k sebe navzájom alebo ich nechať stáť samostatne. Krátka montážna doba umožňuje rýchle rozloženie alebo premiestnenie plotových polí.

Nohy a priečky sú vyrobené z oceľových profilov. Na hline zaisťujú stabilitu široké podstavce s otvormi pre ukotvenie pomocou kolíkov.

Reklamné bannery môžu byť vyrobené z PVC cca 440 g/m² alebo z polyesteru cca 220 g/m². Polyesterová verzia môže niesť digitálnu potlač z oboch strán. Bannery sa pripevňujú k podstavcom sťahovacími páskami. Počas prepravy zostáva banner navinutý na profil, vďaka čomu sa nepoškodí a nepokrčí.

Kľúčové vlastnosti

Modularita
Základňu a prístavby možno ľubovoľne spájať a postaviť pod ľubovoľným uhlom. Plotové polia sa môžu skladať z ľubovoľného počtu modulov.
ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Priečky, nohy a základne sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele. Konštrukcia je odolná voči mechanickému poškodeniu.
ZÁRUKA 12 MESIACOV
Na konštrukciu a banner sa vzťahuje záruka 12 mesiacov.
JEDNODUCHÁ A ĽAHKÁ MONTÁŽ
Vďaka jednoduchej konštrukcii je montáž aj demontáž nesmierne rýchla a zvládne ju jedna osoba.

Technické údaje

PLOTOVÉ POLIA
Reklamné plotové pole (základňa + 2 prístavby s podstavcami na mäkký povrch)
výška 1 modulu100 cm
dĺžka 1 modulu200 cm
najdlhší prvok200 cm
celková dĺžka sady600 cm
hmotnosť s 3 bannermi 33 kg

Farba opláštenia

Bannery tlačíme digitálne, v závislosti od druhu textílie (PVC alebo polyester) používame solventnú alebo sublimačnú tlač. Pri solventnej tlači je banner potiahnutý špeciálnym laminátom, ktorý ho chráni pred mechanickým poškodením (poškriabaním, predratím a pod.) a zvyšuje jeho odolnosť voči pôsobeniu UV žiarenia. Vďaka laminácii sa PVC bannery ľahko čistia. Sublimačné atramenty prenikajú priamo do štruktúry polyesteru, vďaka čomu je potlač takmer nezničiteľná a veľmi odolná voči UV žiareniu. Farby sú živšie a kontúry jasnejšie. Štruktúra polyesteru ovplyvňuje náročnejšiu údržbu tejto textílie. Zložený banner možno vyhladiť žehlením potlačenej strany.
sublimation