Produkty MITKO sú používané počas rôznych predajných, športových alebo kultúrnych podujatí. K najobľúbenejším stanom patria nožnicové stany Classic a Premium. K dispozícii sú doplnky ako: sedacie vaky, slnečníky, reklamné vlajky a ďalšie.

PÁRTY STANY

PÁRTY STANY

NOŽNICOVÉ

Nožnicové stany sú najobľúbenejším druhom párty stanov. Hlavnými výhodami sú jednoduchá a rýchla montáž. Stabilná hliníková konštrukcia neobsahuje žiadne voľné diely, nehrozí tak ich strata. Ďalšou výhodou nožnicových stanov sú malé prepravné rozmery a váha.oriadateľa a mnohé ďalšie.
PÁRTY STANY

IHLAN STATIC

Stan Ihlan je určený pre náročných zákazníkov. Jeho hlavnými výhodami sú moderný vzhľad a veľká reklamná plocha. Opláštenie stanov Ihlan je zhotovené z vodotesnej polyesterovej textílie, odolnej voči oteru a oderu. Steny sa upevňujú ku streche pomocou zipsu. Stany môžu mať vďaka sublimačnej potlači ľubovoľnú grafiku.
PÁRTY STANY

REKLAMNÝ STAN DOME

Stan Dome je výrobok pre zákazníkov, ktorí dokážu oceniť originalitu a nevšedné riešenia. Stan je založený na pôdoryse päťuholníka a má tvar kupoly, čo ho výrazne odlišuje od štandardných zastrešení. Konštrukcia stanu Dome je vyrobená z hliníkových profilov s priemerom 45 mm, ktoré sa spolu ľahko spájajú. Správne ukotvený a zaistený stan vydrží nápor vetra o rýchlosti až 100 km/h spĺňa prísne nároky normy STN EN 13782: 2015-2007.

EVENTOVÉ DOPLNKY

EVENTOVÉ DOPLNKY

Reklamné slnečníky

EVENTOVÉ DOPLNKY

Sedacie vaky

Pohodlné posedenie je jedným zo základov každej úspešnej akcie. Sedacie vaky môžete využiť ako pohodlný doplnok prezentačného stanu, ako vybavenie odpočinkovej zóny, festivalového baru pod. Sedacie vaky v menšom "detskom" prevedení našli svoje uplatnenie v školách, škôlkach a rekreačných strediskách.
EVENTOVÉ DOPLNKY

Slnečníky 2019

Reklamné slnečníky sú neodmysliteľným vybavením reštaurácií, barov a hotelov. Spájajú v sebe praktickú ochranu pred letným slnkom a funkciu veľkého reklamného nosiča.
EVENTOVÉ DOPLNKY

Vlajky

Najobľúbenejší reklamný doplnok dostupný v mnohých tvaroch a veľkostiach. Vyberať môžete tiež zo širokej ponuky kotvenia vlajok - klincami, základňou s rotátorom, textilnými závažiami atď.
EVENTOVÉ DOPLNKY

Roll up bannery

Roll up bannery slúžia prevažne ako interiérový reklamný nosič, ktorý v sebe kombinuje výhody veľkej reklamnej plochy, rýchleho rozloženia a zloženia a nenáročnej prepravy. Hliníková kazeta dostupná v troch kvalitatívnych variantách zaisťuje stabilitu roll up banneru.
EVENTOVÉ DOPLNKY

PLOTOVÉ POLIA

Reklamné plotové polia slúžia predovšetkým na vyhradenie určitej zóny, ako zabezpečenie priestoru štartu a cieľa, priestoru vystavovateľa atď. Samozrejmosťou je ich reklamná či informačná potlač, ktorá je už z podstaty tohto výroku (ľudia stojaci za plotovým poľom) perfektne vidíteľná. Ponúknuť môžeme základňu pre pevné a rovné povrchy (betón, dlažba), aj pre nespevnený povrch.
EVENTOVÉ DOPLNKY

Ležadlá

Reklamné ležadlo je produkt, ktorý sa dokonale hodí do všetkých relaxačných zón tzn. "Chillzone". Individuálna potlač na ležadlách poskytuje možnosť prispôsobenia ich vlastností na akýkoľvek typ akcie.
EVENTOVÉ DOPLNKY

HLINÍKOVÉ BRÁNY

Hliníková reklamná brána sa výrazne odlišuje od ostatných reklamných nosičov. Mohutný rozmer a veľká reklamná plocha na seba pútajú pozornosť všetkých účastníkov každej akcie.
EVENTOVÉ DOPLNKY

Prezentačně steny

Prezentačná stena je efektívnym reklamným nástrojom, ktorý je charakteristický svojou spoľahlivosťou, jednoduchou obsluhou a mobilitou. Zloženie prezentačnej steny zaberie len pár minút a celý systém sa bez problémov zmestí do kufra auta. Prezentačné steny sa osvedčili na rôznych promo akciách, veľtrhoch, konferenciách, ale aj športových podujatiach.
EVENTOVÉ DOPLNKY

PVC BANNERY

PVC bannery predstavujú jednoduchú a osvedčenú formu prezentácie Vašej značky. V porovnaní s ostatnými výrobkami v našej ponuke ide o najekonomickejší reklamný nosič.

Nafukovacie produkty

Nafukovacie produkty

STANY SPIDER

Nafukovacie stany Spider predstavujú osvedčený produkt pre tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka veľkej reklamnej ploche a rozsiahlemu interiéru je tento produkt skvelým riešením na propagáciu produktov a služieb. Najväčším stanom možno zastrešiť plochu 78 m2, kedy úžitková plocha činí 47 m2.
Nafukovacie produkty

BRÁNY

Nafukovacie brány sa dokonale hodia na športové podujatia. Vďaka rozpätiu viac ako 11 m ich môžete použiť aj ako vstup na územie veľtržného stánku. Reklamné brány sú dostupné v 4 tvaroch, z ktorých je každý dostupný v 2 veľkostiach. Vďaka veľkej reklamnej ploche brán sú potlače viditeľné z diaľky a pritiahnu pozornosť návštevníkov danej akcie.

Nafukovacie produkty

Nafukovacie produkty

STANY

Nafukovacie párty stany vyrábame v rokmi osvedčenom prevedení s integrovaným ventilátorom a od roku 2016 aj v modernej pneumatickej podobe párty stanu Falco, ktorý si drží stály tlak bez použitia akéhokoľvek ventilátora. Pneumatické párty stany Falco sú excelentnou alternatívou ku klasickým nožnicovým stanom. Nízka váha a malé prepravné rozmery sú ďalšie z radu výhod, ktoré ako používateľ tohto párty stanu oceníte.