EVENTOVÉ DOPLŇKY

Eventové doplnky sú nenahraditeľným pomocníkom Vašej akcie. Sú skvelou výbavou pre párty stany počas veľtrhov, športových a kultúrnych akcií a tiež perfektne fungujú ako samostatné reklamné médium. Postarajte sa o svoj profesionálny imidž usporiadateľa alebo sponzora danej akcie vďaka použitiu eventových doplnkov.

V našej ponuke nájdete reklamné vlajky, slnečníky, plotové polia a bannery – to sú doplnky pre akcie využívané počas každej outdoorovej akcie. Prezentačné steny a roll-up bannery sú zase populárne výstavné systémy. Ďalej ponúkame reklamné sedacie vaky a lehátka v rôznych tvaroch a veľkostiach. Všetko samozrejme vrátane celoplošnej potlače.

NAJČASTEJŠIE VYBERANÉ

SEDACÍ VAKY

SEDACÍ VAKY

Vezmite sedacie vaky na akúkoľvek udalosť a prezentujte svoju značku/produkt, keď sa objavia Vaši potencionálny zákazníci. Vyberte tvar a veľkosť reklamných vakov, aby zodpovedali priestoru, v ktorom sa Vaša akcia koná.

Vidieť viac
SLUNEČNÍKY

SLNEČNÍKY

Reklamné slnečníky so zaujímavou grafikou na ich opláštení zviditeľňujú objekty ako letné záhradky, reštaurácie, kaviarne, bary alebo hotely. Rôzne veľkosti vám umožnia pohodlne zastrešiť vybraný priestor a chrániť tak hostí pred slnkom.

Vidieť viac
VLAJKY

VLAJKY

Reklamné vlajky označujú prítomnosť Vašej značky na danú akciu a upozorňujú na umiestnenie sídla spoločnosti. Vysoké stožiare vlajok viditeľné z diaľky priťahujú pozornosť potencionálnych zákazníkov. Veľkú plochu vlajok využijete k príprave atraktívnej grafiky Vašej spoločnosti /produktu.

Vidieť viac
ROLL UP BANNERY

ROLL UP BANNERY

Roll-up bannery sú mobilné produkty na zobrazenie loga Vašej spoločnosti alebo prezentáciu aktuálnej ponuky. Rozloženie tohoto reklamného pútača trvá len niekoľko desiatok sekúnd. V kanceláriách, múzeách alebo iných zariadeniach plnia roll-up bannery informačnú a navigačnú funkciu.

Vidieť viac
PLOTOVÁ POLE

PLOTOVÉ POLIA

Reklamné plotové polia sa najčastejšie používajú počas koncertov alebo športových akcií. Oddeľujú servisnú zónu udalosti, alebo určujú napr. trasu danej súťaže. Ich grafika obvykle obsahuje logo organizátorov a sponzorov akcie.

Vidieť viac
LEHÁTKA

LEHÁTKA

Reklamné lehátka sú obľúbenou súčasťou chill-out zón na kultúrnych a športových akciách. Nájdu svoje uplatnenie na letných záhradkách, plážach, koncertoch a ďalších miestach, kde je veľká koncentrácia ľudí. Sú ideálnou plochou pre reklamu vo forme originálnej grafiky potlačenej na ich poťahu.

Vidieť viac
HLINÍKOVÉ BRÁNY

HLINÍKOVÉ BRÁNY

Reklamné brány sú nenahraditeľným prvkom všetkých športových súťaží, koncertov a festivalov. Z diaľky označujú zónu vstupu na akciu a opláštenie brán je dobrým miestom pre umiestnenie kreatívnej reklamnej správy, alebo loga usporiadateľov a sponzorov akcie.

Vidieť viac
PREZENTAČNÍ STĚNY

PREZENTAČNÉ STENY

Prezentačné akcie, sympóziá alebo tlačové konferencie sú udalosti, pre ktoré sú prezentačné steny nenahraditeľným doplnkom. Na veľtrhoch môžu byť rozšírením Vašej expozície a na iných akciách potom môžu slúžiť ako foto pozadie. Zaujímavá grafika na prezentačnej stene nikomu neunikne.

Vidieť viac

Vďaka slnečníkom, lehátkam a sedacím vakom vytvoríte chill-outovou zónu navrhnutú v súlade s vizuálnou identitou Vašej spoločnosti, čím sa upevní imidž Vašej značky. To vám umožní budovať pozitívne vzťahy medzi návštevníkmi a Vašou spoločnosťou/produktom a pamätať si ich dlhšie. Táto forma originálnej reklamy je stále populárnejšia a prítomnosť personalizovaných produktov sa stala takmer samozrejmosťou pri každej akcii.

Počas prejavov, konferencií alebo iných prezentačných akcií môžete pomocou prezentačných stien, roll-up bannerov a reklamných sedacích vakov oddeliť vlastný priestor a umiestniť akúkoľvek grafiku na povrch týchto produktov. Vo vonkajšom priestore potom budú fungovať nafukovacie brány a plotové polia, ktoré jasne označia zónu Vašej udalosti. Pomocou reklamných vlajok a bannerov označte polohu svojej firmy a prilákajte pozornosť potencionálnych zákazníkov.