Párty stany v akejkoľvek svojej podobe predstavujú nenahraditeľnú súčasť väčšiny prezentácií a to ako v exteriéri, tak v interiéri. Či už pre svoju akciu vyberiete párty stany vo forme nožnicových stanov, Ihlanov, nafukovacích stanov a pod., vždy nimi skĺbite praktickú stránku v podobe rýchleho zastrešenia a veľkú reklamnú plochu na prezentáciu Vašej značky.

Ako priamy výrobca Vám ponúkame možnosť zaujať návštevníkov a prípadných zákazníkov celoplošnou digitálnou potlačou párty stanu, ktorý dokáže aj z rutinného nožnicového stanu vyčarovať atraktívny párty stan či prezentačné zastrešenie. Na jeho realizáciu Vám môžeme ponúknuť párty stany od rozmeru 2 x 2 m až po veľké Ihlanové stany, ktoré pokryjú plochu 270 m2.
Nožnicové stany Mitkotent sú najobľúbenejšie párty stany. Predstavujú dokonalý produkt pre klientov, ktorí hľadajú riešenie pre rýchle a ekonomické zastrešenie plochy. Na rozdiel od konkurenčných párty stanov sme plastové spoje konštrukcie nahradili hliníkovými, čo zlepšuje mechanickú odolnosť celého stanu. V roku 2017 sme do ponuky uviedli aj najodolnejší nožnicový párty stan na českom a slovenskom trhu - OCTA PRO s osemuholníkovým profilom s priemerom 50 mm!
Ihlany sú párty stany pre náročných zákazníkov - ich hlavnými výhodami je moderný vzhľad a veľká reklamná plocha na potlač. Konštrukcia stanov Ihlan vychádza zo silných oceľových stožiarov s priemerom 60 mm, ku ktorým je pripnutá nepremokavá strecha párty stanu. Stožiare sú usadené v základniach ukotvených k podkladu. Vymeriavací nástroj párty stanu uľahčuje správne rozvrhnutie vzdialenosti medzi stožiarmi a ramenami stanu. Jeden párty stan Ihlan umožňuje zastrešenie až 270 m2 plochy! Ihlany možno dostať vo verziách Mini a Base, a ich priemer je 10/12 m.

Odporúčané produkty

Octa Go

Octa Go

Stany základnej rady Octa GO disponujú pevným osemhranným profilom. Celý rám vrátane spojok vyrábame z hliníku, vďaka čomu je stan pevný, ľahký a nekoroduje. Táto základná rada je ideálna pre najžiadanejší rozmer stanu 3x3 m.
Octa Optima

Octa Optima

V tejto strednej rade stanov s osemhranným profilom vyrábame i najväčšie stany v rozmere 6x6m. Zároveň môžeme v rade Octa OPTIMA ponúknuť zvýšenie vstupu až na 230 cm.
Octa Pro

Octa Pro

Nožnicové stany Octa Pro poskytujú profesionálne zastrešenie, ktoré je najodolnejšie voči poveternostným podmienkam. Všetky spoje sú vyrobené z hliníka. Osemuholníkový hliníkový profil nohy s prierezom 50 mm sa postará o to, že Vás aj najväčšie stany dokonale ochránia pred dažďom i vetrom.
IHLAN STATIC

IHLAN STATIC

Stan Ihlan je určený pre náročných zákazníkov. Jeho hlavnými výhodami sú moderný vzhľad a veľká reklamná plocha. Opláštenie stanov Ihlan je zhotovené z vodotesnej polyesterovej textílie, odolnej voči oteru a oderu. Steny sa upevňujú ku streche pomocou zipsu. Stany môžu mať vďaka sublimačnej potlači ľubovoľnú grafiku.
REKLAMNÝ STAN DOME

REKLAMNÝ STAN DOME

Stan Dome je výrobok pre zákazníkov, ktorí dokážu oceniť originalitu a nevšedné riešenia. Stan je založený na pôdoryse päťuholníka a má tvar kupoly, čo ho výrazne odlišuje od štandardných zastrešení. Konštrukcia stanu Dome je vyrobená z hliníkových profilov s priemerom 45 mm, ktoré sa spolu ľahko spájajú. Správne ukotvený a zaistený stan vydrží nápor vetra o rýchlosti až 100 km/h spĺňa prísne nároky normy STN EN 13782: 2015-2007.
STANY

STANY

Nafukovacie párty stany vyrábame v rokmi osvedčenom prevedení s integrovaným ventilátorom a od roku 2016 aj v modernej pneumatickej podobe párty stanu Falco, ktorý si drží stály tlak bez použitia akéhokoľvek ventilátora. Pneumatické párty stany Falco sú excelentnou alternatívou ku klasickým nožnicovým stanom. Nízka váha a malé prepravné rozmery sú ďalšie z radu výhod, ktoré ako používateľ tohto párty stanu oceníte.

Odporúčané Príslušenstvo

Prepravná taška COMFORT
Vyrobená z pevnej PES látky. Chráni strechu a konštrukciu počas prepravy. Dve bočné vrecká pojmú všetky prvky stanu.
Taška Comfort so zabudovanými kolieskami na stan Octa
Zabudované kolieska a madlo výrazne uľahčujú prepravu stanu. Obal so zipsami vyrábame z pevnej a odolnej látky.
Stojan na dávkovač
Namontujte stojan na nohu stanu a položte naň akýkoľvek dezinfekčný prostriedok na ruky.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač pripevnený na nohe stanu vám umožňuje dezinfikovať ruky bezdotykovo.
GRYTO podstavec
Okrúhly plastový podstavec k naplneniu pieskom, priemer 60 cm. Podstavec je určený k slnečníkom Toledo.
SVARTO podstavec
Štvordielny plastový podstavec k naplneniu pieskom, rozmer setu 99x99 cm. Podstavec je určený k slnečníkom Grenada a Valencia.
Príslušenstvo – závesný organizér
Organizér uchytený ku konštrukcii stanu. Praktické priehradky. Vrecká na suchý zips. Po zložení zaberá organizér málo miesta.
Gumové závažia
Eko závažia na stany, vyrobené z recyklovanej gumy. Majú profilované vstupy prispôsobené nohám stanu a popruhy na ich montáž. Závažia je možné stohovať.
Železné závažia
Vážia 16 kg a sú umiestnené na pätkách stanu. Pre väčšiu stabilitu môžete umiestniť viac závaží na seba.
Pieskové záťaže
S hmotnosťou 16 kg je pripojená zvisle k nohe stanu na suchý zips.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač pripevnený na nohe stanu vám umožňuje dezinfikovať ruky bezdotykovo.
GRYTO podstavec
Okrúhly plastový podstavec k naplneniu pieskom, priemer 60 cm. Podstavec je určený k slnečníkom Toledo.
SVARTO podstavec
Štvordielny plastový podstavec k naplneniu pieskom, rozmer setu 99x99 cm. Podstavec je určený k slnečníkom Grenada a Valencia.
Príslušenstvo – závesný organizér
Organizér uchytený ku konštrukcii stanu. Praktické priehradky. Vrecká na suchý zips. Po zložení zaberá organizér málo miesta.
Bezdrôtové LED osvetlenie
Vodotesné prenosné osvetlenie (krytie IP68), uchytenie pomocou suchého zipsu, max. doba použitia 77 hod (na najnižší výkonový stupeň). Funkcie: 3 stupne výkonu, záblesky, powerbanka na nabíjanie mobilu a pod. Batéria 10400mAh, čas potrebný na plné nabitie je 8 hod.
LED osvetlenie
Dostupné s 1, 2 A 4 lampami. Biele osvetlenie. El. kábel o dĺžke 5 m.
Podlaha
Zložená z modulov 25 x 25 cm, vyrobená z tvrdeného PVC. Dostupná vo farbách: sivá, zelená, červená, čierna, modrá, biela.
Nábytok
Stoly a stoličky sú z polyetylénu a z ocele ošetrenej práškovou farbou.
Prepravné kolieska
Prepravné kolieska uľahčujú manipuláciu so zloženým stanom. Odporúčame predovšetkým pre veľké stany: 4x6, 4x8, 5x5 a 6x6 m. K rámu sú pripojené kolíkmi a magnetmi.