Nožnicové stany môžu slúžiť ako miesta na výstavu materiálov propagujúcich firmu. Ľahká, hliníková konštrukcia má vplyv na to, že na ich montáž sú potrebné iba dve osoby. Nožnicová konštrukcia rozkladaná v priebehu 60 sekúnd je ideálna počas krátkych podujatí. V ponuke sú dostupné 4 série nožnicových stanov MITKO v 16. veľkostných verziách: od stanov na štandardné používanie cez produkty vytvorené na časté a intenzívne používanie až po inovačné konštrukcie so vstavaným LED osvetlením, ktoré skrášľujú prestížne podujatia.

Poronnávacia tabuľka

Nožnicový stan
model Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Pro Octa Pro LED
profil nohy
30 x 30 mm

40 × 40 mm

priemer 50 mm

priemer 50 mm
profil tyče
30 x 15 mm

30 × 15 mm

35 × 15 mm

35 × 15 mm
Systém Easy-Hold montáže príslušenstva
upevnenie stien suchý zips zdrhovacie zipsy zdrhovacie zipsy zdrhovacie zipsy
upevnenie stien ku konštrukcii pásky so suchým zipsom pásky s plastovými priechodkami pásky s plastovými priechodkami pásky s plastovými priechodkami
záruka 3 roky 5 rokov 5 rokov 5 rokov

Tabuľka s rozmerami

Nožnicový stan
Mitkotent ClassicMitkotent PremiumOcta ProOcta Pro LED
1,5 x 1,5
2 x 2
2 x 3
2 x 4
2,5 x 2,5
2,5 x 5
3 x 3
3 x 4,5
3 x 6
3,5 x 3,5
3,5 x 5,25
4 x 4
4 x 6
4 x 8
5 x 5
6 x 6
Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Pro Octa Pro LED

POZRITE SA NA SVOJ NOŽNICOVÝ STAN

Premýšľate, ako by mohol vyzerať Váš stan s logom Vašej spoločnosti
Objednajte si bezplatný a nezáväzný projekt stanu.
Nožnicové stany sú najpopulárnejším druhom obchodných stanov. Podujatia spestrujú svojou farebnosťou a priťahujú zrak návštevníkov. Predstavujú dôležitý prvok propagácie značky alebo vybraného produktu a spolu s inými doplnkami na podujatia takými ako sú reklamné vlajky, rollupy alebo prvky na sedenie (sedacie vaky, stoličky, kocky) vytvárajú homogénnu reklamnú kampaň.

K výhodám expresných stanov patrí o. i.: jednoduchá obsluha pri rozkladaní a skladaní, solídna a ľahká hliníková konštrukcia, elegantné a odolné poťahy, ktoré môžu byť využité ako nosič reklamy. Nožnicové stany slúžia predovšetkým ako obchodno-služobné stanoviská, ako miesto obchodných stretnutí, informačný bod atď. - v závislosti od potrieb a invencie majiteľa. Dobre navrhnutý obrázok zmení potlač na stane na dokonale fungujúcu reklamu a samotný stan na nosič tejto reklamy.

Nožnicové stany vyrábame v 4 verziách: Mitkotent Classic, Mitkotent Premium, Octa Pro (stany s osemuhlými profilmi) ako aj Octa Pro LED (stany so vstavaným osvetlením LED). Všetky konštrukcie obsahujú reguláciu výšky vstupu. Strecha a steny sú vyrábané zo silnej, vode odolnej polyesterovej látky. Všetky prvky stanu sú balené do špeciálnych krytov uľahčujúcich úschovu a prepravu.