Pneumaticke produkty

Hlavná výhoda pneumatickej reklamy? K používaniu pneumatických reklamných produktov nepotrebujete stály prístup k elektrine, pretože pneumatické výrobky neobsahujú žiadne ventilátory. Nečakaný výpadok prúdu už Vašu akciu nepokazí!

Pneumatické stany, brány a stožiare so stálym tlakom – to je ponuka našich pneumatických produktov, vďaka ktorým je každá organizovaná akcia príležitosťou ku komunikácii s potencionálnymi zákazníkmi. Tieto netradičné riešenia sú originálnou formou reklamy. Nebojte sa odvážnej grafiky na poťahu pneumatických výrobkov. Pritiahnete pozornosť účastníkov akcie a umožnite im nezabudnúť na Vašu značku na dlhú dobu.

Reklamná grafika umiestnená na pneumatickom stĺpe je viditeľná z veľkej diaľky. Pneumatická brána so stálym tlakom, ktorá jasne definuje priestor akcie, je zárukou neinvazívnej organizácie športových súťaží alebo festivalov – výpadok prúdu už nepokazí priebeh akcie. Pneumatické stany majú široké využitie – od zábavných akcií až po zaistenie vonkajších lekárskych bodov.

Stavba pneumatických stanov, brán alebo stĺpov pomocou elektrickej pumpy trvá len niekoľko málo minút. Malé prepravné rozmery produktov s konštantným tlakom zlepšujú proces prepravy a skladovanie tejto reklamy. Opláštenie z odolného polyesteru Vám umožní ľahko udržiavať produkty čisté, čo je dôležité pre zaistenie profesionálnej imidž. Pneumatické výrobky nesúce logo Vašej spoločnosti sú koniec koncov Vašou vizitkou.