Pre montáž postačia 4 osoby

Pre montáž postačia 4 osoby

Konštrukcia zložená za 60 sekúnd

Konštrukcia zložená za 60 sekúnd

Kryje povrch 18 m²

Kryje povrch 18 m²

 Pojme 54 osob

Pojme 54 osob

Expresné stany 3x6 sú jedným z dostupných stanov pre eventy. Táto veľkostná verzia je k dispozícii v sérii reklamných stanov MITKO: Mitkotent Premium a Octa Pro. Všetky stany MITKO majú hliníkovú konštrukciu a zabudovaný systém Easy-Hold, ktorý umožňuje montáž príslušenstva priamo na konštrukciu stanu. V sérii Mitkotent Premium sa systém Easy-Hold použil aj na nohy stanu, čo umožňuje zavesenie profilov na polovičné steny a dosky bez potreby ďalších držiakov.

Zákazníci si môžu vybrať medzi verziami rôznych tvarov a veľkostí profilu nôh a rôznych veľkostí šablí. Steny vo všetkých sériách, v ktorých je k dispozícii expresný stan 3x6, sú navzájom spojené pomocou zipsov, zatiaľ čo montáž stien na konštrukciu sa vykonáva pomocou suchých zipsov s ďalšími priechodkami, čím sa uľahčuje montáž stien. V sériách Mitkotent Premium a Octa Pro sa ľahké a bezpečné zdvíhanie a spúšťanie konštrukcie vykonáva pomocou oceľovej spúšte umiestnenej na vonkajšej strane nohy.

POZRITE SA NA SVOJ NOŽNICOVÝ STAN

Premýšľate, ako by mohol vyzerať Váš stan s logom Vašej spoločnosti
Objednajte si bezplatný a nezáväzný projekt stanu.

STANY O ROZMEROCH 3x6 SÚ DOSTUPNÉ V SÉRIACH:

model Octa Go Octa Optima Octa Pro
profil nohy
∅ 40 mm

∅ 45 mm

∅ 50 mm
systém montáže príslušenstva Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu.
upevnenie stien suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy
upevnenie stien ku konštrukcii pásky so suchým zipsom pásky s plastovými priechodkami pásky s plastovými priechodkami
záruka 3 roky 4 roky 5 rokov
cena od 810 € 890 € 945 €

Dizajn poťahu

K výrobe stanového opláštenia používame látku odolnú voči mechanickému poškodeniu. V ponuke máme taktiež opláštenie so zníženou horľavosťou.

Opláštenie nožnicových stanov môže mať ľubovoľnú grafiku zhotovenú modernou sublimačnou tlačou. Opláštenie je tiež možné objednať v 21 štandardných farbách bez príplatku.
black
white
dark gray
warm gray
ecru
beige
brown
yellow
orange
fluor. orange
red
dark red
purple
violet
light blue
blue
navy blue
light green
green
dark green
camouflage
sublimation