Pre montáž postačia 4 osoby

Pre montáž postačia 4 osoby

Konštrukcia zložená za 60 sekúnd

Konštrukcia zložená za 60 sekúnd

Kryje povrch 18 m²

Kryje povrch 18 m²

 Pojme 54 osob

Pojme 54 osob

Expresné stany 3x6 sú jedným z dostupných stanov pre eventy. Táto veľkostná verzia je k dispozícii v sérii reklamných stanov MITKO: Mitkotent Premium a Octa Pro. Všetky stany MITKO majú hliníkovú konštrukciu a zabudovaný systém Easy-Hold, ktorý umožňuje montáž príslušenstva priamo na konštrukciu stanu. V sérii Mitkotent Premium sa systém Easy-Hold použil aj na nohy stanu, čo umožňuje zavesenie profilov na polovičné steny a dosky bez potreby ďalších držiakov.

Zákazníci si môžu vybrať medzi verziami rôznych tvarov a veľkostí profilu nôh a rôznych veľkostí šablí. Steny vo všetkých sériách, v ktorých je k dispozícii expresný stan 3x6, sú navzájom spojené pomocou zipsov, zatiaľ čo montáž stien na konštrukciu sa vykonáva pomocou suchých zipsov s ďalšími priechodkami, čím sa uľahčuje montáž stien. V sériách Mitkotent Premium a Octa Pro sa ľahké a bezpečné zdvíhanie a spúšťanie konštrukcie vykonáva pomocou oceľovej spúšte umiestnenej na vonkajšej strane nohy.

POZRITE SA NA SVOJ NOŽNICOVÝ STAN

Premýšľate, ako by mohol vyzerať Váš stan s logom Vašej spoločnosti
Objednajte si bezplatný a nezáväzný projekt stanu.

STANY O ROZMEROCH 3x6 SÚ DOSTUPNÉ V SÉRIACH:

model Octa Go Octa Optima Octa Pro
profil nohy
40 x 40 mm

45 x 45 mm

priemer 50 mm
profil tyče
30 x 15 mm

30 × 15 mm

35 × 15 mm
systém montáže príslušenstva Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu.
upevnenie stien suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy
upevnenie stien ku konštrukcii pásky so suchým zipsom pásky s plastovými priechodkami pásky s plastovými priechodkami
záruka 3 roky 4 roky 5 rokov
cena od 810 € 890 € 945 €