Ako objednať

V spoločnosti MITKO dbáme na to, aby boli objednávky realizované včas. Rýchla príprava ponuky je možná, ak si predtým, než nám zašlete dopyt, odpoviete na niekoľko otázok.
1

AKÉHO DRUHU AKCIE SA CHCETE ZÚČASTIŤ A KEDY SA TÁTO AKCIA KONÁ?

V závislosti na tom, či sa zúčastňujete automobilových závodov, reklamného veľtrhu alebo potrebujete zastrešenie predajného miesta, pre vás vyberieme tie najvhodnejšie a v danom odvetví najviac obľúbené reklamné nosiče.

2

AKÁ VEĽKÁ JE PLOCHA, NA KTOREJ BUDETE NAŠE REKLAMNÉ NOSIČE POUŽÍVAŤ?

Definovanie plochy nám umožní zvoliť vhodnú veľkosť stanov a ďalších doplnkov.

3

KOĽKOKRÁT ROČNE BUDETE ZAKÚPENÉ REKLAMNÍ NOSIČE POUŽÍVAŤ?

V závislosti na tom, ako často budete používať reklamné nosiče, vám navrhneme vyšší rad stanov Premium alebo ekonomický rad Classic.

4

DISPONUJETE SÚBORMI ALEBO HOTOVOU GRAFIKOU PRE SVOJ STAN?

Proces realizácie objednávky prebehne rýchlejšie, ak máte k dispozícii svoje grafické súbory. Požiadavky na ich formát, rozlíšenie atď. Vám zašleme mailom. Pokiaľ dôjde v zaslaných dátach k úprave, informujeme Vás o tom.

5

KOĽKO BOČNÍC MUSÍ STAN MAŤ?

Stan je možné zakúpiť s ľubovoľným počtom bočníc. V súvislosti s tým je dôležité, aby ste vedeli, koľko bočníc potrebujete na svoj stánok.

6

KOĽKO OSÔB BUDE STAN ROZKLADAŤ?

V závislosti na tom, koľko osôb sa zapojí do rozkladania vášho stánku, odporučíme vhodný rozmer stanu. Rozmernejšie stany vyžadujú väčší počet osôb k rozloženiu s ohľadom na ich hmotnosť a rozmery.

7

AKO BUDETE REKLAMNÉ NOSIČE PREPRAVOVAŤ?

Tieto otázky je dobré premyslieť si už na úplnom začiatku, pretože sa môže ukázať, že stan veľkých rozmerov, o ktorý máte záujem, sa jednoducho nevojde do vášho auta.

8

JE POVRCH, NA KTOROM BUDÚ REKLAMNÉ NOSIČE STÁŤ, BETÓNOVÝ ALEBO TRÁVNATÝ?

Odpoveď na túto otázku nám umožní vybrať príslušenstvo k vašim reklamným nosičom. Druh povrchu určuje spôsob zaistenia stanu pred nárazmi vetra s pomocou lán alebo závažia, ktoré predstavujú doplnkové vybavenie. Druh povrchu je tiež dôležitý pri výbere modelu stanov. V závislosti na potrebách môžete vybrať vyšší rad stanov Premium alebo ekonomický rad Classic s užším profilom nohy.

ODPOVEDZTE SI NA VYŠŠIE UVEDENÉ OTÁZKY - POMÔŽE NÁM TO PRI PRÍPRAVE PONUKY A URÝCHLI PROCES REALIZÁCIE CELEJ ZMLUVY.