Newsletter

Regulamin Newslettera w MITKO Sp. z o.o.

  1. Službu "Newsletter" elektronicky poskytuje firma MITKO s.r.o.
  2. Vaše osobné údaje spracúva podľa čl. 4 ods. 7 nariadenia GDPR firma MITKO s.r.o. so sídlom Jurečkova 643/20, Ostrava - 702 00, ČR (tel. +420 607 090 207, e-mail info@mitko.sk).
  3.     Osobné údaje sú spracované a uložené za účelom poskytovania služby "Newsletter". Poskytnutie týchto údajov (e-mailová adresa) je úplne dobrovoľné a zároveň nevyhnutné pre prihlásenie sa k odberu noviniek v rámci uvedenej služby. Príjemca tejto služby má právo na prístup a na prípadné úpravy poskytnutých osobných údajov.
  4.     Podstatou služby "Newsletter" je pravidelné elektronické zasielanie noviniek týkajúcich sa tovaru v ponuke spoločnosti, ako aj zasielanie ďalších marketingových a obchodných správ.
  5.     Táto služba je poskytovaná iba príjemcom, ktorí súhlasili s jej využívaním a je poskytovaná úplne zadarmo.
  6.     Na prihlásenie odberu služby "Newsletter" vyplní príjemca prihláškový formulár. Odber služby začína okamihom zaslania tejto objednávky.
  7.     Príjemca môže odber tejto služby kedykoľvek zrušiť a to kliknutím na odkaz označený "jednoducho sa odhláste", ktorý je súčasťou každej správy zaslanej prostredníctvom služby "Newsletter".
  8.     Túto požiadavku na odhlásenie odberu služby firma MITKO s.r.o. obratom potvrdí prostredníctvom e-mailovej správy zaslanej na mail príjemcu.

    Vyššie uvedené Zmluvné podmienky sú platné od 25.05.2018