Nafukovacie produkty

Nafukovacie reklamné produkty sú nevyhnutnou súčasťou každej udalosti. Nafukovacie stany Spider sú viditeľné z diaľky a veľké nafukovacie brány sú potom neoddeliteľnou súčasťou každej športovej akcie – stanovujú súťažné trasy a oddeľujú priestor pre samotnú akciu. Počas akcií ako sú koncerty a festivaly nafukovacia reklama efektívne priťahuje pozornosť účastníkov.

Nafukovacie stany a brány sú nielen praktickým reklamným vybavením, ale tiež efektívne reklamné médium. Požadovaný dizajn potlačíme na opláštenie nafukovadla a vďaka nemu oslovíte potencionálnych zákazníkov. Spoľahlivé zabudované ventilátory zaisťujú perfektnú funkciu nafukovacej reklamy ako pri indoorových, tak aj pri outdoorových akciách.

Nafukovacie reklamné produkty sú vždy spájané s väčšími udalosťami. Atraktívna potlač najvyššej kvality a charakteristický zvuk bežiaceho ventilátoru sú signálom, že udalosť je v plnom prúde. Nafukovacie brány označujú vstupné a výstupné zóny akcie a počas športových udalostí označujú štartovacie a cieľové body. Nafukovacie reklamné stany Spider je možné použiť samostatne alebo v kombinácii viacerých kusov. Pod ich strechou fungujú chill –out zóny alebo technické zázemie usporiadateľov akcie.