Pre montáž postačia 2 osoby

Pre montáž postačia 2 osoby

Konštrukcia zložená za 60 sekúnd

Konštrukcia zložená za 60 sekúnd

Kryje povrch 13,5 m²

Kryje povrch 13,5 m²

 Pojme 40 osob

Pojme 40 osob

Expresné stany 3x4,5 sú jedným z najobľúbenejších rozmerov stanov pre eventy. Táto veľkostná verzia je k dispozícii vo všetkých produktových sériach MITKO: Mitkotent Classic, Mitkotent Premium, Octa Pro a Octa Pro LED. Používajú sa ako výstavné, obchodné a reklamné stany.Všetky stany MITKO majú hliníkovú konštrukciu a vstavaný systém Easy-Hold, ktorý umožňuje inštaláciu doplnkov priamo do konštrukcie stanu (v sérii Mitkotent Premium sa systém Easy-Hold použil aj na nohy stanu, čo umožňuje zavesenie profilov na polovičné steny a dosky bez prídavných držadiel).

Jednotlivé série sa navzájom líšia; tvarom a veľkosťou profilu nohy, rozmermi šable, záručnou dobou a spôsobom spojenia stien (Mitkotent Classic - suchý zips, iná séria - zips), ako aj prvkami upevňovacími stenu k konštrukcii (vo verzii Mitkotent Classic ide o pásky na suchý zips a v iných sériách pásky na suchý zips s ďalšími priechodkami, ktoré uľahčujú montáž sten). Existujú tiež rozdiely v spôsobe, akým je konštrukcia zdvihnutá a spustená (klik v sérii Mitkotent Classic, oceľová spúšť v inej sérii), ako aj vo vybavení konštrukcie pružinou na vonkajšej strane stožiaru (v sérii Octa Pro a Octa Pro LED), ktorá je zodpovedná za dokonalé napnutie opláštenia. Iba séria Octa Pro LED má osvetlenie zabudované do konštrukcie.

POZRITE SA NA SVOJ NOŽNICOVÝ STAN

Premýšľate, ako by mohol vyzerať Váš stan s logom Vašej spoločnosti
Objednajte si bezplatný a nezáväzný projekt stanu.

STANY O ROZMEROCH 3 X 4,5 SÚ DOSTUPNÉ V SÉRIACH:

model Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED
profil nohy
30 x 30 mm

40 × 40 mm

∅ 40 mm

∅ 45 mm

∅ 50 mm

∅ 50 mm
systém montáže príslušenstva Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu. Systém Easy-Hold - montáž príslušenstva priamo na konštrukciu.
upevnenie stien suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy suchý zips / zipsy
upevnenie stien ku konštrukcii pásky so suchým zipsom pásky s plastovými priechodkami pásky so suchým zipsom pásky s plastovými priechodkami pásky s plastovými priechodkami pásky s plastovými priechodkami
záruka 3 roky 5 rokov 3 roky 4 roky 5 rokov 5 rokov
integrované osvetlenie LED v konštrukcii
cena od 560 € 640 € 620 € 675 € 715 € 1025 €

Dizajn poťahu

K výrobe stanového opláštenia používame látku odolnú voči mechanickému poškodeniu. V ponuke máme taktiež opláštenie so zníženou horľavosťou.

Opláštenie nožnicových stanov môže mať ľubovoľnú grafiku zhotovenú modernou sublimačnou tlačou. Opláštenie je tiež možné objednať v 21 štandardných farbách bez príplatku.
black
white
dark gray
warm gray
ecru
beige
brown
yellow
orange
fluor. orange
red
dark red
purple
violet
light blue
blue
navy blue
light green
green
dark green
camouflage
sublimation