Zaujmite počas svojej akcie netradičnou reklamou v podobe celoplošne potlačených stĺpov/totemov. Vďaka pneumatickej technológii môžete stĺp umiestniť na ľubovoľnom mieste a to bez ohľadu na prívod elektriny- žiadnu nepotrebuje.

Stĺpy vyrábame vo výškach od 2 do 4 metrov. Hlavným prvkom, ktorý od seba stĺpy odlišuje, je príťažlivosť zvoleného dizajnu - popusťte uzdu svojej (alebo grafikovej) fantázii a pripravte originálny reklamný prvok!

Kľúčové vlastnosti

STÁLY TLAK, ŽIADNY VENTILÁTOR
Pneumatické stĺpy majú hlavnú výhodu v schopnosti udržať si stály tlak bez ventilátora a potreby neustáleho prísunu elektriny.
TICHÁ PREVÁDZKA
Vďaka absencii ventilátora je pneumatický stĺp úplne tichý. and in Aktraktívny dizajn.
JEDNODUCHÁ A RÝCHLA MONTÁŽ
Či už využijete ručné, alebo el. pumpy, stavba je otázkou niekoľkých minút a zvládne ju aj úplný nováčik v odbore.
ATRAKTÍVNY DIZAJN
Pneumatické stĺpy Vám vyrobíme v niektorej zo štandardných farieb alebo v celoplošnej potlači. Používame sublimačnú technológiu potlače.

Technické detaily

Stĺpy
VýškaPrůměr
2,000,45
2,500,45
3,000,60
3,500,60
4,000,95

V sade

Ručná pumpa
Ručná pumpa
Prepravná taška
Prepravná taška
Montážna sada
Montážna sada

Tkaniny a potlače

blackwhitegrayecruyelloworangereddark redbluestorm bluegreendark greensublimation
Ručná pumpa
Dvojfázová ručná pumpa s hliníkovým držiakom a kovovým tesnením brániacim preniknutiu piesku a ďalších nečistôt do piestu. Pumpa pracuje počas pohybu nahor i nadol a má funkcie pumpovania a odsávania. Objem: 2 × 2 l. Max. tlak: 800 mbar (11,6 PSI). Rozmery: 11 × 22 × 45 cm.
Elektrická pumpa
Praktická elektrická pumpa malých rozmerov umožňujúce napumpovanie stanu Falco iba za 5 minút! Výkonnosť: 1700 l/min. Max. tlak: 250 mbar (3,6 PSI). Výkon: 1000 W. Rozmery: 15 × 16 × 17 cm.