20-06-2023

Komplexná prezentácia na letných outdoor akciách

Komplexná prezentácia na letných outdoor akciách

Stany a vlajky sú základom pri vonkajších prezentáciách. Stany zaisťujú zastrešenie a ochranu, zatiaľ čo  vlajky lákajú návštevníkov z veľkej diaľky. 

Stany MITKO – nový rozmer bezpečnosti.
Pri výrobe našich produktov sa riadime zásadou, aby boli nielen atraktívne a efektívne, ale predovšetkým odolné, spoľahlivé a predovšetkým bezpečné pre svojich užívateľov. Naše stany sú v súlade s európskou normou EN-PN 13782:2015, ktorá požaduje odolnosť voči vetru až do 100km/h. Bezpečnosť pri používaní stanov môžete zvýšiť ešte napr. záťažami a odolným prepravným obalom. 
Jednou z hlavných bezpečnostných požiadaviek je opláštenie so zníženou horľavosťou, ktoré samozrejme nechýbajú v našej ponuke a je  v súlade s európskymi normami DIN 4102-B1 a EN 13501-1:2018. 

Obojstranne potlačené vlajky.
Využite možnosť umiestniť na každú stranu vlajky inú reklamnú správu – reklamné vlajky s možnosťou obojstrannej potlače ponúkame vo variante RIDER M.

Novinka v ponuke – reklamné pyramídy.
Stany a vlajky sú základným stavebným kameňom Vašej prezentácie, no neustále pracujeme na vývoji nových produktov, ktoré Vás odlíšia od konkurencie. 
Jedným z týchto produktov sú i  nové reklamné pyramídy, ktoré vynikajú svojou vysokou mobilitou a možnosťou obojstrannej potlače. 

Potrebujete pomoc? 
Kontaktujte nás!