Párty stany a eventové vybavenie pre odvetvie výroby a poľnohospodárstva

Pre výrobné a poľnohospodárske odvetvie ponúkame nožnicové stany z radu Premium so zvýšenou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Rozmery 3×3, 3×4,5 alebo 3×6 m spĺňajú nároky normy STN EN 13782: 2015-2007 a môžu sa používať pri rýchlosti vetra v nárazoch až do 28 m / s (100 km / h). Firmám, ktoré hľadajú stan odlišujúci sa svojím tvarom od štandardných zastrešení, odporúčame reklamný stan Dome, ktorý tiež spĺňa nároky spomínanej normy a je tiež odolný voči nárazom vetra až do 100 km / h. Na každý stan možno naniesť reklamnú potlač, ktorá bude propagovať vašu značku alebo produkt.

Ako doplnok odporúčame reklamné vlajky a sedacie vaky s potlačou. Neodmysliteľným prvkom propagácie sú Roll up bannery, ktoré možno rýchlo a ľahko rozložiť vedľa alebo pod stanom.

Na zabezpečenie stanu odporúčame špeciálne bezpečnostné sady a závažia. Ako doplnok môžu poslúžiť stoly, stoličky a LED osvetlenie.
Najžiadanejším doplnkom ku stanom sú reklamné vlajky, ktoré ponúkame v niekoľkých tvaroch a rozmeroch. Využiť môžete tiež Roll-up bannery umiestnené vnútri stanu.
Na zabezpečenie stanu použite dodávané kolíky a prípadne stanové závažia (pieskové, železné, vodné). Ponúkame aj skladacie stoly a stoličky, LED osvetlenie a ďalšie príslušenstvo.

Odporúčané produkty

Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Nožnicové stany série Premium predstavujú dokonalý produkt pre tých najnáročnejších zákazníkov. Vyznačujú sa obrovskou odolnosťou a širokým spektrom rozmerov. Všetky spoje sú vyrobené z hliníka. Zosilnený profil nohy má prierez 40 x 40 mm, vďaka tomu je stan viac odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.
REKLAMNÝ STAN DOME

REKLAMNÝ STAN DOME

Stan Dome je výrobok pre zákazníkov, ktorí dokážu oceniť originalitu a nevšedné riešenia. Stan je založený na pôdoryse päťuholníka a má tvar kupoly, čo ho výrazne odlišuje od štandardných zastrešení. Konštrukcia stanu Dome je vyrobená z hliníkových profilov s priemerom 45 mm, ktoré sa spolu ľahko spájajú. Správne ukotvený a zaistený stan vydrží nápor vetra o rýchlosti až 100 km/h spĺňa prísne nároky normy STN EN 13782: 2015-2007.
Sedacie vaky

Sedacie vaky

Pohodlné posedenie je jedným zo základov každej úspešnej akcie. Sedacie vaky môžete využiť ako pohodlný doplnok prezentačného stanu, ako vybavenie odpočinkovej zóny, festivalového baru pod. Sedacie vaky v menšom "detskom" prevedení našli svoje uplatnenie v školách, škôlkach a rekreačných strediskách.
Vlajky

Vlajky

Najobľúbenejší reklamný doplnok dostupný v mnohých tvaroch a veľkostiach. Vyberať môžete tiež zo širokej ponuky kotvenia vlajok - klincami, základňou s rotátorom, textilnými závažiami atď.
Roll up bannery

Roll up bannery

Roll up bannery slúžia prevažne ako interiérový reklamný nosič, ktorý v sebe kombinuje výhody veľkej reklamnej plochy, rýchleho rozloženia a zloženia a nenáročnej prepravy. Hliníková kazeta dostupná v troch kvalitatívnych variantách zaisťuje stabilitu roll up banneru.
PVC BANNERY

PVC BANNERY

PVC bannery predstavujú jednoduchú a osvedčenú formu prezentácie Vašej značky. V porovnaní s ostatnými výrobkami v našej ponuke ide o najekonomickejší reklamný nosič.

Odporúčané Príslušenstvo

Prepravná taška COMFORT
Vyrobená z pevnej PES látky. Chráni strechu a konštrukciu počas prepravy. Dve bočné vrecká pojmú všetky prvky stanu.
Železné závažia
Vážia 16 kg a sú umiestnené na pätkách stanu. Pre väčšiu stabilitu môžete umiestniť viac závaží na seba.
Pieskové záťaže
S hmotnosťou 16 kg je pripojená zvisle k nohe stanu na suchý zips.
Nábytok
Stoly a stoličky sú z polyetylénu a z ocele ošetrenej práškovou farbou.
Prenosné LED osvetlenie
Vodotesné prenosné osvetlenie (krytie IP68), uchytenie pomocou suchého zipsu, max. doba použitia 77 hod (na najnižší výkonový stupeň). Funkcie: 3 stupne výkonu, záblesky, powerbanka na nabíjanie mobilu a pod. Batéria 10400mAh, čas potrebný na plné nabitie je 8 hod.
Prepravné kolieska
Prepravné kolieska uľahčujú manipuláciu so zloženým stanom. Odporúčame predovšetkým pre veľké stany: 4x6, 4x8, 5x5 a 6x6 m. K rámu sú pripojené kolíkmi a magnetmi.
Bezpečnostná sada
Zabezpečí stan do rýchlosti vetra až 100 km/h. Sada obsahuje kotvy s dĺžkou 45 cm.
Držiak vlajok
Montážna sada s úchytom, ktorá umožňuje pripojiť stožiar vlajky k nohe stanu.

Hodnotenia

Ďakujem za spoluprácu. Teší ma, že máme na dosah stále viac a viac profesionálnych dodávateľov, ako je spoločnosť MITKO.

- - Bohuslav Makac, ZS hospodárske centrum