02-03-2022

RESIN potlač novo v MITKO ponuke!

RESIN potlač novo v MITKO ponuke!

Reštauračné záhradky a vonkajšie akcie sú často vybavené potlačenými slnečníkmi a reklamnými ležadlami. Oba výrobky poskytujú hosťom pohodlie a zároveň predstavujú efektívny reklamný nástroj. Bohužiaľ, vplyvom vystavenia UV žiarenia, dochádza k prirodzenému blednutiu farieb potlače, ktorá sa postupom času stáva menej a menej výrazná.

RESIN potlač novo v MITKO ponuke!

Predstavujeme novú tlačovú technológiu v našej ponuke, vďaka ktorej zostane dizajn a predovšetkým farby potlače dlhšie sýte a svieže. Tlačová technológia RESIN je založená na využití syntetickej živice so živou reprodukciou farieb a najvyššou UV odolnosťou. Vlastnými testami sme dokázali, že potlačené opláštenie si zachovalo pôvodné farby aj po 90 dňoch nepretržitého vystavenia priamemu slnečnému žiareniu.

Nové rozmery reklamných slnečníkov

Zavedenie novej tlačovej technológie nie je jedinou novinkou. Najnovšie naša ponuka slnečníkov obsahuje 3 nové rozmery: 2x2, 2,5x2,5 a 3x3m. Tieto rozmerové varianty slnečníkov boli zaradené do ponuky s ohľadom na zákazníkov, ktorý hľadajú slnečníky pro menšie priestory. Ich kompaktné rozmery a nízka váha (približne 8-10 kg podľa variantu slnečníku) robia tieto slnečníky vysoko mobilné a komfortné pri používaní.

Potrebujte pomôcť s výberom?

Napíšte nám alebo zavolajte!